KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15263362
nr 1526 3362
Einar Torsslow
(1867-1932), Sverige
Oljemålning, Skärgårdslandskap. Signerad, daterad 1924. Olja på duk, 54x76 cm, yttermått inklusive ram: 67x88 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 mars 2023
kl 20:43:11
6/3 13:06:24